خدمات پارت سرویس

WHAT WE DO

خدمات پارت سرویس

تعمیرات ظرفشویی
تعمیر ظرفشویی:
امروزه ماشین ظرفشویی تبدیل به یک دستگاه کارآمد و لازم در هر آشپزخانه شده است که خرابی آن و جمع شدن ظروف کثیف روی هم ، چهره آشپزخانه شما را به هم می‌ریزد و هم حجم کار زیادی را به شما تحمیل می کند .ماشین ظرفشویی ممکن است با مشکلات متعددی روبرو شود از جمله نشت آب از زیر دستگاه و سر و صدای زیادح یسن شست و شوی ظروف عدم تصفیه آب در پایان سیکل کاری یا حتی تمیز نشدن ظروف بعد از اتمام کار برای تعمیر ماشین ظرفشویی خود حتماً از متخصصین این امر کمک بگیرید.
علاوه بر رفع عیب سریع برای استفاده از قطعات اصلی هزینه های ناخواسته بعدی به دستگاه شما وارد نشود. متخصصین ما با گذراندن دوره های آموزشی در شرکت های سامسونگ و ال جی و غیره با بهره مندی از دانش روز و لوازم استاندارد در کنار شما هستند تا در کوتاه هزینه زمان ممکن کلیه تعمیرات ماشین ظرفشویی شما را در منزل بدون نیاز به حمل و نقل انجام دهند. چنانچه نیاز به راهنمایی و مشاوره برای تعمیر یا اعزام تک نفیسی متخصص به منزل خود برای تعمیر دستگاه دارید و با ما تماس بگیرید.

ساید بای ساید یکی از ضروری ترین وسایل در هر خانه ای می باشد. یکی از پر کاربردترین لوازم هر آشپزخانه ای که خرابی آن برای هیچ کس خوشایند نیست.حتی خرابی دستگاه در زمان کوتاه میتواند باعث فاسد شدن مواد غذائی شود.
از این رو نگهداری و سرویس ساید بای ساید اهمیت ویژه ای پیدا میکند.
بهتر است یخچال فریزر و ساید بای ساید در محل مناسب از جهت نور و تهویه هوا نصب شود و حتما از محافظ برق برای جلوگیری از آسیبهای احتمالی یخچال فریزر و یا ساید بای ساید استفاده شود.
اگر یخچال فریزر یا ساید بای ساید شما مشکل دارد حتما با متخصصین ما در این مرکز تماس بگیرید و یا درخواست تعمیر خود را ثبت کنید.

متخصصین دوره دیده ما در کوتاهترین زمان با شما تماس خواهند گرفت تا در مرحله اول با راهنمائی مشکل یخچال فریزریا ساید بای ساید شما را را حل کنند اگر مشکل برطرف نشد در اسرع وقت با مراجعه  تکنسین متخصص به محل شما مشکل یخچال فریزر یا ساید بای ساید شما مرتفع خواهد شد.

متخصصین این مرکز طی دوره های آموزش فنی در شرکتهای سامسونگ ال جی هایسنس کنوود هیوندا و جنرال الکتریک و کسب دانش و مهارت و تجربه آماده خدمات رسانی سریع به شما میباشند.

تعمیر ماشین لباسشوئی

تعمیرات ماشین لباسشویی

ماشین لباسشویی یکی از پرکاربردترین وسایل در زندگی امروزه است.و تقریبا هیچ خانه ای را نمیتوان بدون لباسشویی متصور شد. از مشکلات متداول لباسشویی می توان لرزش زیاد در دورهای بالا به هنگام خشک کن عدم تخلیه آب عدم شروع بکار در حین آبگیری اشاره کرد.

ماشین لباسشویی یکی  از لوازم برقی خانگی است  که دارای سیستم پیچیده ای می باشد امروزه با پیشرفت تکنولوژی و با اضافه شدن امکانات جدید به لباسشویی به پیچیدگی ها آن اضافه میشود.

حتی تصور خرابی لباسشویی تجمع لباس‌های کثیف روی هم برای هیچ خانه خوشایند نیست به هر علت لباسشویی شما دچار خرابی شده و شروع به کار نمی کند یا در حین کار با مشکل مواجه می شوید می‌توانید روی مشاوره و راهنمایی و انجام تعمیرات متخصصین دوره دیده در این مرکز حساب کنید

تعمیرات لباسشویی های جدید با برند های خارجی با توجه به امکانات به روز و تکنولوژی جدیدی که دارند از حساسیت ویژه‌ای برخوردار است و اگر تعمیرات این لباس شویی ها توسط افراد غیر متخصص انجام شود می تواند هزینه های ناخواسته زیادی را به بار آورد.

متخصصین دوره دیده در این مرکز با کسب مهارت های فنی و دانش و تجربه آماده انجام تعمیرات تخصصی انواع لباسشویی های شما هستند چنانچه تعمیرات یا راهنمایی نیاز دارید هم اکنون با ما تماس بگیرید

سرویس لباسشویی :

رسیدگی به لباسشویی و انجام سرویس های مربوطه می‌تواند به طول عمر و بازده بالای دستگاه شما کمک کند و با انجام سرویس های منظم علاوه بر طول عمر لباسشویی شما میتوانید از به وجود آمدن خیلی از هزینه های ناخواسته جلوگیری نمایید .

نکات مهم در سرویس لباسشویی:

تنظیم پایه ها: گاهی اوقات تنظیم نبودن پایه ها و یا تغییر در پایه ها باعث لرزش و صدایی و گاهی تکان های شدید در دورهای بالا می شود.

بنابراین تنظیم درست پایه حائز اهمیت است این کار توسط آچار مخصوص لباسشویی می توانید پایه های دستگاه خود را تنظیم کنید تا کمترین لرزش و و ارتعاش را داشته باشد.

سرویس فیلتر و فیلتر تخلیه لباسشویی:

در اکثر لباسشویی ها مکان فیلتر در پایین مکان فیلتر در پایه لباسشویی قرار دارد که محل تجمع ذرات واشیای خارجی داخل لباس ها مثل کلید سوزن و سنجاق می باشد. برای تمیز کردن فیلتر لباسشویی در ابتدا در روی فیلتر را باز نموده و سپس فیلتر را به سمت چپ بچرخانید  سپس اقدام به شستشوی کامل فیلتر نموده و سپس آن را در جای خود محکم قرار دهید  توجه کنید که درب و فیلتر لباسشویی به درستی بسته شده باشد تا از محل آن آب نشت نکند و مشکلات بعدی را فراهم ننماید سرویسکاران  ما در کنار شما هستند و با انجام سرویس دقیق و کامل و همچنین تست کردن بخش های لازم لباسشویی با بهترین کیفیت به طول عمر و بازده دستگاه شما کمک می کند .

چنانچه نیاز به لباسشویی تعمیرلباسشویی دارید با ما تماس بگیرید .

تنها یک تماس برای تعمیر سرویس لوازم خانگی شما

درباره ما

با سال ها تجربه در زمینه تعمیرات لوازم خانگی در کنار شماست تا دسترسی به متخصصان و تکنسین های مجرب را برای شما آسان کند، تعمیرگاه مجاز پارت سرویس نمایندگی مجاز در پاکدشت ورامین و جنوبشرق استان تهران آماده خدمات رسانی در کوتاه ترین زمان و بالاترین کیفیت و کمترین قیمت، خدمات تعمیرات لوازم خانگی را به شما ارائه می‌کند.ما در تعمیرگاه مجاز تعمیر انواع یخچال، لباسشویی، ظرفشویی، مایکروفر، اجاق گاز، جاروبرقی، کولر گازی، در خدمت شماست.

مدیر مسئول مهندس رضائی

نمایندگی مجاز در ورامین وپاکدشت

شرکت سهند الکترونیک کیش(سهند سرویس)
بوش(کارا سرویس و سیهاوی)
ایندزیت و ویرپول (نیکان طلائی)
جنرال الکتریک،وایت هاوس،مابه،آاگ(پارسا سرویس)
بکو،بلومبرگ(سهند سرویس)

تماس با ما

پارت سرویس
نمایندگی پاکدشت ورامین
بوش،ایندزیت،آاگ،بکو
بلومبرگ، جنرال الکتریک، وایت هاوس،مابه،ویرپول،
لباسشویی،ظرفشویی،ساید،یخچال،مایکروفر

پاکدشت میدان آزادگان خیابان شهید مرادی پلاک 14
info@partservic.ir
09121941905
02136035656
02136031426